Uwaga! Egzaminy wstępne na studia doktoranckie w IPPT PAN na rok akademicki 2018/19 odbędą się 18.06.2018 r. Szczegóły dotyczące procedury rekrutacji zamieszczone są w zakładce „Studia doktoranckie/Warunki i tryb rekrutacji"

W dniu 18 maja 2018 roku, odbyła się uroczysta premiera Albumu „Polska 100 lat”, przygotowywanego w związku z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Pracami nad powstaniem tej wyjątkowej publikacji kierowała Rada Programowa, której przewodniczył Prof. Michał Kleiber z IPPT PAN.

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Jana Szmidta, Rektora Politechniki Warszawskiej, Przewodniczącego KRASP, pt. „Ustawa 2.0 - spojrzenie Rektora Wyższej Uczelni”. Wykład odbędzie się w ramach otwartej części posiedzenia plenarnego Komitetu Mechaniki PAN w dniu 17 maja (czwartek) 2018 roku, o godz. 11:00 w auli IPPT PAN (II p.).

W dniu 17 kwietnia 2018, IPPT PAN współorganizował wystawę CePT. Wystawa towarzyszyła VII Konferencji CePT „CePT - platformą Innowacyjnej Biomedycyny 2018”. Odbyła się w Warszawie, w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji: “Polish-Israeli Conference on Electrospinning and Tissue Engineering” (PICETE), która odbędzie się w IPPT PAN w Warszawie w dniach 04-05.10 2018 roku.

Z okazji jubileuszu 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) i Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) zostały przyznane nagrody osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju polskiego sektora teleinformatycznego. Cieszymy się, że wśród laureatów znalazł się Pan Prof. Michał Kleiber z IPPT PAN.