Profesorowie telefon pokój e-mail
prof. dr hab. inż. Czesław Bajer 265 435 cbajer
prof. dr hab. inż. Jan Holnicki-Szulc 355 430 holnicki

DW Anything module for Joomla!

Profesorowie nadzw. telefon pokój e-mail
dr hab. inż. Łukasz Jankowski 428 432 ljank
dr hab. inż. Mirosław Meissner 317 124 mmeissn
dr hab. inż. Tomasz Szolc 319 436 tszolc

DW Anything module for Joomla!

Pracownicy naukowi telefon pokój e-mail
dr hab. inż. Janusz Będkowski 429 438 jbedkows
dr hab. inż. Bartłomiej Dyniewicz 265 435 bdynie
dr inż. Cezary Graczykowski 313 434 cgraczyk
dr Dominik Pisarski 168 411 dpisar
dr Tomasz Szmidt 267 437 tszmidt
dr inż. Maciej Zawidzki 221 439 mzawidzk
dr hab. inż. Tomasz Zieliński 241 443 tzielins
dr hab. inż. Andrzej Ziółkowski 345 441 aziolk

DW Anything module for Joomla!

Doktoranci telefon pokój e-mail
mgr inż. Maciej Badora mbadora
mgr inż. Paula Broniszewska 153 429 pbronisz
mgr inż. Rami Faraj 432 440 rfaraj
mgr Krzysztof Fedor 168 411 kfedor
mgr inż. Michał Gawlicki 428 432 mgawlic
mgr inż. Maja Gębik-Wrona mgebik
mgr inż. Dariusz Kalinowski
mgr inż. Sylwester Kostro 417 442 skostro
mgr inż. Kamil Opiela 241 443 kopiela
mgr inż. Mariusz Ostrowski 192 419 mostr
mgr inż. Błażej Popławski 168 411 bpop
mgr inż. Michał Rak
mgr inż. Maciej Wasilewski 427 433 mwasil

DW Anything module for Joomla!

Pracownicy inżynieryjni i techniczni telefon pokój e-mail
dr inż. Bartłomiej Błachowski 192 419 bblach
Jan Całka 343 jcalka
dr inż. Robert Konowrocki 319 436 rkonow
dr inż. Grzegorz Mikułowski 417, 341 442 gmikulow
dr Anita Orłowska 432 440 aorlow
dr inż. Piotr Pawłowski 197 444 ppawl
dr Jacek Szklarski 221 439 jszklar
dr inż. Andrzej Świercz 103 431 aswiercz
dr inż. Rafał Wiszowaty 168 411 rwisz
dr hab. inż. Zbigniew Wołejsza 197 444 zwolej

DW Anything module for Joomla!

Pracownicy emerytowani telefon pokój e-mail
prof. dr hab. inż. Adam Borkowski 313 434
dr hab. inż. Janusz Grzędziński 345 441 jgrzedz
prof. dr hab. Elżbieta Kossecka 441 608 ekossec

DW Anything module for Joomla!